Yurtdışı Uçak Kargo Hizmeti

Yurtdışı Kargo ile bizi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman bir telefon ile arayarak, iletişim kurabilir ve talebinizi iletibilirsiniz. Web sitemizde bulunan talep, iletişim formlarını kullanabilir ve 7/24 uçak kargo hattımızı arayabilirsiniz. Yurtiçi kargo, yurtdışı kargo ve tüm özel uçak kiralama hizmetlerinde alternatifler sağlamaktayız. Yurtdışı kargo şirketimiz, sorun değil çözüm odaklı felsefesi ile müşterilene zaman kazandıran bir şirkettir.

 GÜVENLİ KARGO HİZMETİ

Hava kargo ile hem yurt içi hem de yurt dışı kargo işlemleri normal kargoya göre daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Aciliyeti olan bazı evrakların yurt dışına gönderilmesi ya da alınması işleminde çok tercih edilen bu taşımacılık şekli, uzaktaki yakınlara koli, eşya ve kargo gönderilmesinde de kullanılmaktadır.

Yurtdışı Numune Gönderimi kilo sınırlaması 150 kilogram’dır. Türkiye’den Dünya geneline, Dünya genelinden Türkiye içine 150 kg kadar numune gönderimi yapabilir ve getirtebilirsiniz. Yurtdışı Uçak Kargo Hizmetleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Hava taşımacılığı çözümlerinde güvenilir ve güçlü bir firma olan Yurtdışı uçak kagro Lojistik firmamız, dünya çapındaki hedeflere mal taşımacılığı yapmaktadır.

HAVAYOLU ÇÖZÜMLERİ

Kimi zaman saniyeler önem kazanır. İşte o anda havayolu hizmetlerimiz ile sizlere dakikaların hesabını tutarak hizmet vermenin mutluluğunu taşımaktayız. İhtiyacınız olan her noktadan her noktaya teslimatlar yaparak sizlere Yurtdışı uça kargo çözümleri sunmaktayız.

Express Uçak Kargo

Dünyanın önde gelen havayolları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar aracılığı ile hızlı ve sonuç odaklı taşıma çözümleri sunmaktayız.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel ekibimiz, sektörde 10 yılı aşkın tecrübemizle 100 aşkın müşterilerimize özel çözümler sunmanın mutluluğunu taşımaktayız.

Aynı Gün Kargo Hizmeti

İstanbul içi Evden ya da şirketinizden alacağımız ürün ya da evraklarınızı Yurtdışı Uçak Kargo ile Aynı Gün Kargolama yapmaktayız.

24 Saat Ücretsiz Destek

Saat kaç olursa olsun Kargo için 24 Saat telefon başında bekleyen uzman ekibimiz taleplerinize cevap vermek için beklemektedir.