Yurtdışı Uçak Kargo

 

Yurtdışı uçak kargo hizmetinin profesyonelce verilmesi önemlidir. Profesyonel kargo firmaları telefonla ve elektronik posta ile ulaşılabilmekte ve nakliye hizmeti ile ilgili fiyatlara ulaşılabilmektedir. Kurumsallaşmış kargo şirketleri uluslar arası havayolları ile iş birliktelikleri kurmuş ve bu sayede de güvenilir taşımacılık hizmeti vermektedir. Uçak ile eşya, evrak, makine ve parçaları gönderilebilmektedir. Kurumsal firmaların Türkiye’den yurtdışına, yurtdışından Türkiye’ye hizmet vermektedir. Havayolu kargo hizmeti, Türkiye’den bir başka bir ülkeye ya da başka bir ülkeden Türkiye’ye yapılan nakliyenin ulaştırılması sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet özel bir taşımacılık hizmetidir ve personelin profesyonel olması gereklidir. Kurumsal kimliğe sahip kargo firmaları sektörel anlamda gelişmeleri sürekli olarak takip etmekte ve altyapısını güncellemektedir. Bu sayede de tüm gönderiler, kısa süre içinde ve güvenli bir şekilde adrese ulaştırılabilmektedir.

Yurtdışına farklı teslimat şekilleri yapılmaktadır. Bunların arasında bulunan parsiyel uçak kargo gönderimleri için, adresten adrese ve havaalanından havaalanına teslimatlar yapılmaktadır. Ayrıca kargo uçak kiralaması da yapılabilmektedir. Bu hizmetler, özel hizmetler sınıfındadır. Ara transfer ve ambalajlama gibi birçok talep, ek hizmet talepleri ile birlikte profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır

42420797

Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları Ülkeye Göre Değişir

 

Yurtdışı uçak kargo fiyatları, teslimatın nasıl yapılacağına, kargo gönderilerinin uçak kargo ve kurye seçeneklerine, gönderilerinizin ebatları ve ağırlığı ile gönderilecek ülkeye göre değişmektedir. Kargo seçenekleri ile ilgili ayrıntılı fiyat almak izin kargo şirketinin müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir. Yurtdışına uçak kargo taşımacılığının yapılabilmesi için firma ve şahıs iletişim bilgileri,  nereden nereye gidileceği, gönderinin içeriği, ambalaj durumu, ağırlığı ve ebatlarının bildirilmesi gereklidir. Bu bilgiler kargo firmasına verildiğinde hizmet kalitesinin çok daha yüksek olması kaçınılmazdır. Havayolu taşımacılığı ile tüm bilgiler, kargo firmasından alınabilmektedir ve firma çalışanları, müşterilerin tüm sorularına ayrıntılı olarak cevap vermektedir. Yurtdışı kargo hizmeti sunulurken deneyimle modern hizmet anlayışını sunan kurumsal kimliğe sahip uçak kargo şirketleri, zaman kaybını ortadan kaldırmakta ve gönderilen ürünle zarara uğramadan adresine teslim etmektedir. Türkiye’den yurtdışına yapılacak tüm kargo taşımacılığında güvenilir bir hizmet anlayışı ile görev yapan kurumsal kargo şirketlerinin büyük çoğunluğu yurtdışından Türkiye’ye gönderilen kargolar için de hizmet sunmaktadır. Her tür eşyanın yanı sıra değerli evrak, makineler ve sağlık gereçleri ile acil tüm kargolar, uzman personel tarafından titizlikle taşınmalı ve adreslerine teslim edilmelidir. Kargonun içeriği ne olursa olsun miktarı, niteliği ve varış yerine göre değişen fiyatlarlarla ilgili bilgi almak için kargo şirketi ile iletişime geçilmelidir. Ayrıca sürekli gönderi yapanlara da farklı fiyat politikasının uygulandığı bilinmelidir. Ayrıca kurumsal nitelik kazanmış kargo şirketlerinin dünyanın birçok ülkesinde çözüm ortakları bulunmaktadır ve bu sayede de kargolar en kısa süre içinde adresine teslim edilebilmektedir. Bu nedenle de profesyonel anlayışla hizmet veren kargo şirketleri ile irtibata geçilmelidir.

Any Destination


Import & Export


Door to Door