KURUMSAL ŞİRKET PROFİLİ

Firmam Uluslararası Pazarda hızla değişen ve gelişen , ithalat , ihracat , ekspres ve ekonomik paket taşıma hareketlerinin bir sonucu olarak müşterilerine hizmet vermek için kurulmuştur.

0
KARGO NOKTASI
0
MÜŞTERİ ANLAŞMASI
0
TAŞINAN KARGO ADETİ
Kapsamlı lojistik ve taşımacılık çözümleri işimizin temelini oluşturur .

Yurtdışı uçak kargo, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet göstermektedir; Uçak Kargo Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Sahip olduğumuz hizmet entegrasyonu, ürün çeşitliliği ve ulaşım ağı ile müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu bir kurum olmak.

YURTDIŞI UÇAK KARGO ÖZEL LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTADIR

Yurtdışı Uçak Kargo Uluslararası Lojistik firmamız, taşımacılığın her alanında, dünya çapında yaygın ve güvenilir hizmetler sunmanın haklı gururunu taşımaktadır. Yurtdışı ve yurtiçi uçak kargo komple taşımacılık hizmetleri yanında bayi ortak deposu ve özel taşımacılık gibi müşteriye özel lojistik çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Yurtdışı Kargo siz müşteriler için müteahhit pozisyonunu üstlenerek gönderilerinizin en uygun fiyatlı ve en uygun firmayla istediğiniz destinasyona gitmesini sağlamaktadır. Şirketimizin misyonu; kargo sektöründe yeni bir dönem başlatıp, uygun fiyat ve kaliteli gönderi hizmeti sunarak dünya markası olmaktır. Vizyon olarak; İnternet ve teknolojilerini en iyi şekilde kullanıp çözümler geliştirmek Ar-Ge yatırımı yapmak, yeni projeler gerçekleştirmek ve çalışanları ile birlikte büyümektir.

YURTDIŞI UÇAK KARGO LOJİSTİK ŞİRKETİ

Türkiye’den Avrupa’da tüm ülkeler olmak üzere, beş kıtada uzanır ve İstanbul’da ki en büyük dağıtım ağı ve göbek operasyonları ve Avrupa bölgesini içeren geniş kapsamlı bir küresel ağ kullanan firmamız, taşımacılık anlamında profesyonel ve hızlı çözümler sunmaktadır..

HIZ & GÜVEN

Hızlı ve Güvenli Taşımacılık Hizmetleri için Doğru Adres

+90 850 270 00 52

Tüm Uçak Kargo Taşımacılığı, bilgi talep ve önerileriniz için arayınız.